Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: вихідний

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Спеціальні олівці для малювання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В арсеналі митця, крім основної «палітри» інструментів, є допоміжні засоби, які дають додаткові можливості при роботі над графікою. У нашому інтернет-магазині можна придбати спеціальні олівці для малювання за вигідною ціною з доставкою в Україні, включаючи Київ, Харків, Львов. У нас представлена продукція Derwent (Велика Британія), Cretacolor (Австрія) та інших брендів, відомих якістю професійних художніх матеріалів.

Види спеціальних олівців для малювання

Олівець для змішування кольорів

Олівці-брендери –це спеціальні олівці для художників, які мають м'який безбарвний грифель, який допомагає змішувати кольори на малюнку, роблячи його більш градієнтним –з плавними переходами. До його складу входить така ж сполучна речовина, яка присутня і в кольорових олівцях. Внаслідок її нашарування на малюнок пігменти змішуються і окремі яскраво виражені штрихи зливаються в загальну картину, роблячи зображення більш реалістичним. Цей ефект допомагає як при змішуванні та накладанні кольорів, так і при роботі з тінями, дозволяючи розмити краї малюнка або досягти гладкості швидше, ніж при звичайній техніці. Олівець-блендер зручно використовувати замість білого олівця, який дає матовий ефект при розтушовуванні, або у якості альтернативи розчиннику для кольорових олівців.

Олівець для полірування

Олівець полірувальний або burnisher має прозорий восковий грифель і підходить для наступних завдань:

  • полірування сухої пастелі;
  • створення глянсового блиску;
  • закріплення малюнку.

Олівець для полірування схожий на блендер, але має бульшу твердість грифеля, що забезпечує полірувальний ефект. Він не призначений для змішування пігментів, а «вдавлює» їх у папір, згладжуючи рельєф роботи та прибираючи шорсткість.

Маркувальний олівець

Водостійкий олівець для маркування призначений для розмітки гладких поверхонь для подальшого нанесення малюнка або декору. Добре утримується на порцеляні, склі, полімерах, металі. При необхідності легко видаляється за допомогою м'якої тканини.

Спеціальні олівці для креслення

Для креслення та спеціальних завдань (наприклад, для малювання геологічних карт) можна купити двокольорові, механічні або кольорові олівці із цанговим кріпленням змінних грифелів.

Вгору