Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: вихідний

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ліплення для дітей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В інтернет-магазині Panda Market ви зможете вигідно купити матеріали для ліплення дітям у дитячий садок, школу, гурток або для домашнього використання. Цей вид творчості розвиває просторове мислення та дрібну моторику рук, а також вчить поводитися з пластичними речовинами. За допомогою якісних та безпечних матеріалів дитина навчиться передавати свої враження про навколишнє середовище та зробить перші кроки у світ мистецтва.

Ліплення для дітей вдома

Перший інтерес до ліплення діти починають виявляти в 2-3-4 роки, але деякі малюки готові вивчати пластичні матеріали ще в більш ранньому віці – і під наглядом дорослих це легко організувати. На цьому етапі можна запропонувати дитині маси з високою пластичністю, які легко розминаються в руках, що не відіб'є бажання ліпити і принесе максимальну користь. У старшому віці ліплення для дітей може стати різноманітнішим завдяки «дорослим» і навіть професійним матеріалам.

Для дітей різного віку в нашому інтернет-магазині можна придбати такі продукти:

  • пластилінова паста (тісто для ліплення) – дуже пластичний матеріал, який після перебування на відкритому повітрі твердне, що дозволяє виліпити і через 24 години отримати гарний виріб-іграшку;
  • класичний пластилін різної пластичності та жирності у наборах від 3 до 180 кольорів;
  • пластилін восковий поштучно в брусках по 30 або 50 грамів для моделювання та дитячого ліплення;
  • глина з натуральних компонентів, яку можна використовувати для декору або виготовлення керамічних заготовок під нанесення фарб або розпис маркерами з подальшим лакуванням.

На додачу до матеріалів для дитячої творчості рекомендується купити інструменти, які зроблять ліплення більш цікавим та різноманітним. Для цих цілей у нашому каталозі легко підібрати різні форми, качалки, набори стеків та шпателів для тонкої роботи, безпечні ножі-ролери та ножиці для розрізання пластиліну. Ще одним цікавим інструментом є екструдер, призначений для видавлювання пластилінових заготовок різної форми.

Ліплення у дитячому садку

Для творчості в дитячому садку зазвичай підбирається класичний пластилін у брусках від 5 до 12 кольорів. Цього достатньо, щоб дитина освоїла основні способи ліплення та навчилася працювати з кольоровими матеріалами. Такий пластилін підходить для різних цілей:

  • ручне ліплення фігурок;
  • робота з формами;
  • виготовлення виробів із підручних матеріалів;
  • аплікація пластиліном на папері чи фанері.

Ліплення пластиліном для дітей 2-3 років дозволить засвоїти найпростіші «конструктивні» прийоми, коли фігурка збирається з різних «деталей». У старшому віці для дошкільнят стає доступною скульптурна техніка, коли виріб ліпиться з цілісного шматка вручну та за допомогою інструментів. У цей період вони освоюють і комбіноване ліплення із застосуванням різних, вже знайомих, технік, і навіть можуть брати участь у складних майстер-класах під керівництвом вихователя.

Купити матеріали для ліплення дітям

Якщо вам знадобилися матеріали та інструменти для художніх виробів та ліплення для дітей, у нашому магазині легко підібрати пластилін, пластилінову пасту та глину від Jovi, Yes, «ГАММА», «1 Вересня» та інших відомих брендів. Просто відзначте в каталозі вік дитини, вид матеріалу, кількість кольорів та інші характеристики, а потім виберіть потрібний товар. Після оформлення заявки ми швидко доставимо вашу покупку у Києві та по всій Україні.

Вгору