Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: вихідний

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пензлі поні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Художник, який віддає перевагу собі в матеріалах різних видів фарб, потребує якісних інструментів. Пензлі – одні з важливих елементів у створенні повноцінної роботи. Найчастіше саме від них залежить кінцевий результат та якість зображення. Пензлі для малювання бувають різні за своїм складом та призначенням. Так, наприклад, пензель білка – дуже м'який та податливий, часто використовується при роботі з аквареллю. Добре вбирає вологу, малювання не роз'їжджається на ворсинки, залишає чітку лінію. Пензлі з колонки є універсальними – вони підходять для будь-яких видів живопису, відрізняються високою якістю та цінуються професійними художниками. Вони більш пружні, ніж білка, але не менш добре контактують із водою.

Пензлі для малювання з поні

Пензлі даного виду робляться з волосся поні (у дорослих коней волосся не беруться, оскільки воно занадто щільне і вже не підходить для використання в малюванні). Найчастіше для якісних пензлів використовується волосся шотландського поні. Пензлі для малювання з поні мають середню жорсткість, ближче до м'якого.

Пензлі з ворсу поні є середнім варіантом між колонкою та білкою. Ворсинки поні набагато товщі ніж у білки, відстань між волосками в пучку пензлика менша, тому води вона набирає також менше в порівнянні з білкою. Вони не такі пружні, як пензлі з колонки, але їхньої пружності вистачить для зручності як новачків, так і професіоналів.

Пензлі поні часто використовуються для дитячої творчості, оскільки вони недорогі, але також можуть використовуватися художниками. Вони підходять не для всіх видів фарб (підходять для гуаші, акрилу, але з олією ці кисті не дружать), але найчастіше пензлі поні використовуються в акварелі.

Переваги пензлів з поні

Пензлі поні мають ряд переваг:

  • Насамперед, це дуже доступна ціна. Можна придбати комплект пензлів для малювання з волосся поні, а можна обмежитися поштучною покупкою.
  • Простота у догляді. Пензлі поні досить ретельно промити після роботи, висушити і прибрати в пенал.
  • Довговічність. Пензлі поні рідше інших видів пензлів піддаються деформації (оскільки в їх основі міститься міцне товсте волосся).
  • Універсальність. Ці пензлі підходять для багатьох видів фарб (гуаш, акрил, акварель).

Здавалося, що навіть такі поширені пензлі, як поні, можна купити абсолютно у будь-якому художньому магазині. Проте, не завжди ціна відповідає якості товару. Тому вірним рішенням буде купити пензлі поні у магазині Panda Market – це доступна та чесна ціна для гідного товару!

Вгору