Як оформити замовлення

Оформити замовлення на сайті Panda Market Ви можете цілодобово. Замовлення оформлені з 10:00 обробляються протягом дня. Якщо замовлення оформлене після 19.00, воно буде оброблене на наступний день.

Оформити замовлення ви можете наступними способами:

Субота, неділя - вихідні дні. Всі замовлення, оформлені в ці дні будуть оброблені в понеділок протягом дня.

В даний момент на сайті діє обмеження мінімального замовлення в 150 грн. Ми постійно працює на тим, щоб Вам було зручно і легко користуватися магазином і плануємо в майбутньому зняти це вимушене обмеження.

Cпособи доставки 

Нова Пошта

Доставка товару по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта.

При оформленні Вам необхідно вказати номер відділення Нової Пошти або адресу для доставки кур'єром. Після підтвердження замовлення Ви отримаєте від нас номер експрес-накладної для відстеження руху Вашого замовлення. Вартість доставки оплачується у відділенні Нової Пошти або кур'єру за тарифами перевізника.

Важливо!

Обов'язково оглядайте товар при отриманні. Перевіряйте комплектацію і цілісність товару у відділенні Нова Пошта або в присутності кур'єра. При виявленні пошкоджень, недостачі вантажу або будь-яких інших дефектів, будь ласка, відразу ж, не покидаючи приміщення, складіть з працівником Нової Пошти Акт прийому-передачі і Претензію. Одну копію залишає у себе представник Нової Пошти, другу копію Ви залишаєте собі, а потім відправляєте її нам. Без Акта огляду, претензії щодо пошкоджених вантажів не приймаються. Ми не несемо відповідальності за якість перевезення транспортними компаніями.

Способи оплати 

1. Передоплата на банківську карту

100% передоплата на банківську карту ФОП. Після оформлення замовлення ми надішлемо Вам реквізити для оплати.

2. Післяплата

Замовлення оплачується у відділенні Нової Пошти або кур'єру при отриманні.

Додатково оплачується вартість доставки і комісія за послугу переказу грошей транспортною компанією (2% від суми + 20 грн).

3. Онлайн-оплата

Після перевірки менеджером наявності товарів, Ви отримаєте посилання на оплату.

4. Безготівковий розрахунок за IBAN

Після перевірки менеджером наявності товарів, Ви отримаєте файл Рахунок на оплату з реквізитами IBAN та Видаткову накладку через сервіс "Вчасно".