Інтернет-магазин Panda Market надає зареєстрованим користувачам постійні знижки в залежності від суми покупок сплачених на сайті:

  • при накопиченні покупок на суму від 3000 грн - знижка 3%;
  • при накопиченні покупок на суму від 7000 грн - знижка 4%;
  • при накопиченні покупок на суму від 10000 грн - знижка 5%;
  • при накопиченні покупок на суму від 20000 грн - знижка 10%.

Перевірити історію замовлень і накопичену суму можна в будь-який момент в Особистому кабінеті в розділі Замовлення.

Умови програми:

  1. Знижки не підсумовуються з акційними пропозиціями.
  2. Перерахунок накопиченої суми і розмір знижки здійснюється тільки після оплати замовлення. Наприклад, ви робите перше замовлення на суму 3000 грн, при цьому знижка не буде застосована для замовлення, так як Ваш баланс дорівнює 0. Після оплати на рахунок Вашого облікового запису буде додана сума 3000 грн. При здійсненні другого замовлення ви автоматично отримуєте знижку 3%, тому що баланс Вашого рахунку дорівнює 3000 грн.
  3. Програма діє тільки для зареєстрованих користувачів. У разі, якщо ви оформили замовлення, але не авторизувалися, сума покупки не буде додана в історію ваших замовлень.

Додаткові умови:

Адміністрація магазину Panda Market може змінювати умови накопичувальної системи без попередження. Адміністрація магазину Panda Market на свій розсуд і в будь-який час має право вносити будь-які зміни в Правила та умови накопичувальної системи. Змінювати умови нарахування та надання розміру знижки.

У разі виникнення ситуації, яка допускає двозначне тлумачення Клієнтом Умов надання та використання накопичувальної системи і/або питань, непередбачених цими умовами використання, остаточне рішення приймає Адміністратор магазину відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому, рішення Адміністрації магазину є остаточним і оскарженню не підлягає.

Адміністрація має право зупинити участь користувача в накопичувальній програмі без попередження, якщо користувач: не дотримується Правил і умови програми, зловживає наданими йому в рамках Програми привілеями, надає недостовірну інформацію.