Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: вихідний

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Акварельнi фарби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Акварельні фарби – на всі випадки живопису

Художні акварельні фарби – незвичайна субстанція. Уявна на перший погляд простота використання насправді вимагає певних навичок і досвіду. Наприклад, при виборі відтінку можна легко помилитися, якщо не протестувати його безпосередньо на папері/полотні: темно-коричневий може виявитися цегляним, а червоний – кораловим.

Картини, написані акварельними фарбами, можуть імітувати полотно гуашшю, акрилом, і навіть маслом. Водна основа і натуральні клеї акварелі (гуміарабік, мед, декстрин) забезпечують безпеку і комфортність при роботі.

Для того, щоб вивчити весь діапазон властивостей цього дивовижного художнього матеріалу, слід купити і випробувати його хоча б раз.

Види акварельних фарб

Акварель для малювання представлена ​​в різних формах випуску, що обумовлено складом і особливостями зберігання:

Деякі види акварельних фарб класифікують за віковими групами (для дітей і для дорослих), а також за рівнями майстерності (для початківців, для професіоналів, універсальні) і агрегатному стані (рідкі, тверді).

Як вибрати акварельні фарби?

Незважаючи на різноманітність перерахованих вище критеріїв, при виборі художньої акварелі необхідно грунтуватися на фізичних властивостях фарб, а саме таких як:

  • Пігмент – кольорова гамма акварельних фарб є найбагатшою серед всіх видів художніх фарб. Нерідко в їх склад входить більше одного пігменту, що обумовлює багатий діапазон відтінків, тонів і підтонів. Їх насиченість і глибина може варіюватися в залежності від використовуваного барвника і особливостей виробництва. При оцінці цього критерію слід звернути увагу на упаковку товару, де вказані дві букви і число. Перша буква – P (pigment) стабільна, друга змінюється, тому що позначає колір пігменту (G – green, R – red). Число показує відтінок. Наприклад, деякі відтінки синього від ROSA Gallery: PB60 – індантреновий синій, PB29 – ультрамарин, PB28 – кобальтово-синій. Кожен з них дає своєрідний ефект морської хвилі – чим глибше, тим темніше.
  • Прозорість – це властивість обумовлена ​​наявністю/відсутністю згущувача (як правило, вапняку). Якщо ви не хочете бачити білясті сліди на готовій картині, то краще використовувати прозору акварель для художників. Непрозора підійде в тому випадку, коли передбачається змішування різних видів фарб, зокрема більш щільних, коли цей ефект не буде помітний. Перевірити акварель на прозорість можна за допомогою білого паперу і чорного маркера. Прокресліть маркером лінію, а потім поверх неї намалюйте поперечні лінії акварельними фарбами потрібних кольорів. Якщо після висихання лінія маркера залишилася чорної, значить фарби прозорі. Якщо ж вони залишили слід – непрозорі.
  • Світлостійкість – навіть кращі акварельні фарби, незалежно від того, скільки коштує набір або окремі кольори, є відносно малостійким видом фарб зважаючи на водну основу і крихкость пігменту, а також відсутність важких в'яжучих речовин. Тому на цей критерій потрібно звертати увагу з урахуванням граничного значення даної властивості, яка вказана на упаковці зірочками з поясненням (іноді англійською мовою) – від * less lightfast (слабка світлостійкість) до ***** extremely lightfast (відмінна світлостійкість). Також іноді використовується класифікація ASTM з римськими цифрами: від IV – нестійка (Figurative), 15-20 років, до I – відмінна (Exсellent), гарантована світлостійкість 100+ років. (Покажчик NR означає, що інформація не відома або фарба не тестувалася згідно цієї класифікації).
  • Зернистість (грануляція) – це властивість безпосередньо впливає на результат і довговічність картин, тому що саме за рахунок зернистості відбувається «зчеплення» молекул фарб і паперу/волокон полотна. Крихкість акварелі вимагає ретельного підходу до вибору фарб по цій властивості. На упаковці цей параметр позначається латинськими буквами: G (granulation) – зернистість (грануляція), N (no) – не зерниста, Y (yes) – зерниста.
  • Покривність – іноді цю властивість плутають з прозорістю, проте воно має дещо інше функцію: перекриття шарів. Фарба може бути непрозорою, але мати низький показник покривності. На упаковці позначається різними геометричними фігурами, які показують відсутність перекриття (нульова покривність) якщо незакрашени, і повне перекриття (100% покривність) якщо зафарбовані повністю. На покривність, як і на прозорість, впливає наявність і процентний вміст вапняку.

Іншими ключовими варіантами вибору професійної акварелі є вартість і виробник. При використанні природних інгредієнтів бренди встановлюють ціни вище середніх, і вони цілком виправдані, що доводять результати у вигляді готових картин.

Якщо ви вирішили купити акварельні фарби і все ще не можете зробити вибір на користь того чи іншого бренду або тієї чи іншої характеристики, вивчіть всі товари розділу та відгуки до кожного з них.

Купити акварельні фарби в магазині Panda Market

Акварельні фарби інтернет-магазину Panda Market представлені в широкому асортименті кольорів, виробників і формах випуску. Щоб купити акварель в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та в інших містах України з доставкою, достатньо оформити онлайн замовлення на нашому сайті Panda Market.

Ціни на суху і рідку акварель поштучно і в наборах, а також характеристики та особливості товарів від кожного бренду представлені в описі. Для того, щоб уникнути небажаних результатів при малюванні і насолоджуватися картинами, написаними акварельними фарбами, ще багато років, до оформлення замовлення уважно ознайомтеся з цією інструкцією.

Натхнення змушує брати пензель і писати тоді, коли не чекаєш, і стільки, скільки не планував. І тільки завчасна підготовка мистецького арсеналу допоможе витягти максимум з творчого пориву.

Вгору