Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: вихідний

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Картини за номерами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Не всі художники створюють шедеври, почавши з чистого аркуша, як в прямому, так і в переносному сенсі. Це відбувається з різних причин: горезвісний «страх» білого аркуша, обмежена кількість часу, дефіцит творчих ідей, бажання запозичити ідеї або почерпнути натхнення у колег і інших фахівців (дизайнерів, скетчерів
мультиплікаторів) і багато інших. Причини абсолютно різні і часто не мають нічого спільного, а рішення, яке усуває їх – одне, універсальне і безпрограшне. Це картини для малювання за номерами.

Що таке картини за номерами?

Картини за номерами – це зображення, намальоване у вигляді контуру з цифрами всередині кожного елемента. Ці цифри відповідають номерам кольорів в палітрі фарб/олівців/фломастерів/крейди, якими потрібно заповнити порожні простору. Майстри можуть використовувати ці кольори за заданою схемою, або ж доповнити або повністю замінити їх на свій розсуд.

У чому перевага картин за номерами?

Свого роду розмальовки з такими собі підказками полегшують процес малювання, тому що вже не потрібно придумувати сюжет і боятися вийти за рамки того чи іншого елемента зображення. Розфарбовувати картину за номерами дуже просто, що дуже важливо, коли потрібно виконати роботу швидко (навчальні роботи, майстер-класи, підготовка до тематичної виставці та ін.).

Розфарбування по номерах дозволяє намалювати будь-який сюжет у вашому власному неповторному стилі, тому що саме фарби, а не контури, визначають стиль, настрій, посил, історію і, може, емоційні очікування від твору мистецтва.

Що входить в набір картин за номерами?

Найчастіше, в набір для творчості, що містить картини за номерами, входять:

 • полотно на підрамнику з контуром і нумерацією;
 • синтетичний пензель;
 • чорно-біла схема картини;
 • кольоровий малюнок картини;
 • набір фарб.

Вид фарб, розміри полотна і пензлів, а також особливості схем малюнка варіюються в залежності від виробника. У більшості випадків набори картин за номерами не містять додаткових матеріалів (фіксатори, розчинники, розпилювачі і ін.).

Як вибрати картину за номерами?

Для того, щоб правильно малювати картини за номерами, необхідно вибрати набір, відповідний вашому поточному рівню навичок. При виборі слід звернути увагу на такі характеристики, як:

 • Мета – визначте, для чого використовується цей матеріал. Хобі або робота? Для себе або в галерею? Для короткострокових або довгострокових результатів?
 • Рівень складності – як правило, виділяють 3 основних рівня складності, які обумовлені комплексністю малюнка і кількістю дрібних деталей.
 • Серія – тут все зводиться до індивідуальних потреб кожного майстра. Натюрморт, портрети, пейзажі або квіти, тварини, люди – виберіть, то, що до душі.
 • Орієнтація – вибір між горизонтальними і вертикальними картинами також надається художникам. Спробуйте обидва варіанти, щоб зрозуміти, як вам зручніше тримати пензель, виконувати нахили або розтушовувати.
 • Розмір – новачки зазвичай розпочинають з картин малих розмірів, хоча це не обов'язково.
 • Основа – полотно, як один з головних регулюючих чинників якості готового зображення, повинен відповідати типу використовуваних матеріалів (фарб, пензлів). У наборах це передбачено, тому після їх покупки можна сміливо приступати до роботи.

Як малювати картини за номерами?

Секрет малювання картин за номерами полягає тільки в одному – дотримуйтесь схеми, але не забувайте про власне бачення і уміннях. Контур і цифри – це всього лише орієнтир, який вкаже шлях, якщо ви збилися. Якщо ж ви йдете по ньому твердим кроком, не зупиняйтеся і не відволікайтеся. Готову роботу бажано вставити в рамку для забезпечення її довговічності.

Купити картину за номерами в Україні

Купити картину за номерами недорого можна з доставкою по всій Україні (Київ, Харків, Дніпро, Львів і Одеса та ін.). Відгуки користувачів допоможуть замовити картину по номерам онлайн. Картини за номерами інтернет-магазину Panda Market відповідають всім сучасним стандартам якості і безпеки художніх матеріалів. Ціни на картини за номерами доступні для всіх.

Вгору