Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: вихідний

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Підрамники для полотен

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для такої конструкції, як картина, рама для полотна і натяжка полотна є необхідною частиною успішного проекту. Тому творчі люди знають, як важливо придбати художній підрамник для живопису хорошої якості. Без нього матеріал під фарбами перетворюється в обвисле полотно, що впливає на цінність і зовнішній вигляд.

Що таке підрамник?

Модульний підрамник – це каркас, виготовлений з дерева, який необхідний в разі оформлення полотна багетом. Часто в якості сировини використовують сосну або березу. Рідше – алюміній або пластик. Породи хвойних дерев користуються особливою популярністю. Якщо майстрині вишивають бісером або використовують тканинну основу для малювання, також необхідно замовити підрамник для картини. Пов'язано це з тим, що властивості тканин під впливом вологості і температурних перепадів змінюються, з часом матеріал може надмірно розтягнутися або провиснути.

Перш ніж застосувати рамки для картин, слід натягнути полотно на підрамник.

Види підрамників для полотна

Класифікація поділяє вироби на два основних види:

  • модульні. Вважаються функціональними, тому що складаються з парних модулів (рейок);
  • глухі (готові). Вони не можуть розбиратися або збиратися, бо вже скріплені скобами.

Модульні більш популярні, ніж готові підрамники. Складаються з парних планок, які продаються в наборі з клинами. У збірному стані планки мають достатню рухливість. А особливості будови дозволяють натягувати деформоване полотно. Якщо відбувається провисання картини, то в передбачені пази вставляються клини, які призводять полотно в натяг. Якщо картина великих розмірів, підрамники підсилюють хрестовиною. Це допомагає уникнути небажаних змін по діагоналі.

Крім того, модулі приваблюють покупців функціональністю у використанні. У разі, коли картину необхідно доставити на виставку, конструкція легко розбирається, а полотно згортається і поміщається у футляр-тубус.

Глухі підрамники ще називають жорсткими або цільними. Це міцна модель, кути якої зшивають або склеюють на спеціальному верстаті. Вважається оптимальним варіантом для оформлення полотен малих розмірів і для новачків. Головний їхній мінус – неможливість натягнути полотно, якщо полотно провисне.

Купити підрамники для полотна

Інтернет магазин Panda Market пропонує підрамники для художників в широкому асортименті з доставкою в Київ, Харків та інші міста України. Якщо ви думаєте купити підрамник для полотна в нашому магазині, то будьте впевнені, що ви отримаєте наступні переваги:

  1. Природний матеріал виготовлення (тільки натуральна деревина).
  2. Екологічність (відсутні домішки, компоненти, що виділяють шкідливі речовини).
  3. Підтверджена документами якість (супроводжується сертифікатами).
  4. Естетичність (гладка, рівна поверхня дерева природного тону).

Менеджер по контактними телефонами сайту проконсультує про особливості вироби, розміри, умови доставки, ціну замовлення. Фахівці роз'яснять технічні характеристики, до яких відносяться: крок, довжина, пази, планки, клини. Після узгодження з покупцем умов замовлення, Panda Market поставляє обраний товар негайно.

Вгору