Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: вихідний

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Текстурнi пасти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Текстурні пасти для малювання: створіть свій неповторний ефект

Текстурна паста для малювання (або медіум) – це матеріал, який поєднується з фарбою для зміни її консистенції, зокрема, для надання певної текстури на поверхні картини. Вона щільніша, ніж фарба, тому легше тримає форму. Крім того, текстурні пасти дешевші, тому їх використання – економічний спосіб створення товстих шарів імпасто.

Коли ви зачерпує грудку пасти ножем для палітри, засіб тримає форму. Вона не стікає та не капає, а залишається на місці. Ви можете створювати пагорби та жолобки ножем для палітри, наносити сліди пензлем з грубим ворсом, вдавлювати у нього візерунки, а також використовувати як клей для додавання елементів колажу. Засіб надзвичайно універсальний.

💡 Примітка. Текстурні пасти для живопису бувають білими та прозорими. Тому, якщо у вас є переваги щодо цього, зверніть увагу на етикетку. Також ви знайдете інформацію про призначення засобу (чи підходить для роботи з акрилом, з аквареллю тощо).

Види текстурної пасти

Різні бренди текстурної пасти для картин використовують різну рецептуру і по-різному визначають пасти, гелі та медіуми. Всі ці засоби виконують ту саму функцію – надання текстури, але деякі з них після висихання стають глянсовими, інші – матовими; одні висихають повністю прозорими, інші – трохи непрозорими або залишаються білими. Медіум також може діяти як сповільнювач висихання, щоб дати більше часу для роботи над картиною.

💡 Примітка. Глянцевий засіб чи матовий – не так важливо, оскільки ви можете легко змінити одне покриття на інше. Просто додайте лак, щоб отримати глянсове, і медіуму – щоб отримати матове.

Нижче розглянуто основні види текстурних паст та їх властивості:

  • Універсальні. Гладка структура та висока щільність, що не містять добавок.
  • Дрібнозернисті. Містять добавки з невеликих частинок, призначені для створення ефекту шорсткості (сніг, сніжинки, пил).
  • Середньозернисті. Містять добавки з частинок середнього розміру, призначені для створення ефекту нерівної поверхні (піщані бархани, галька, великий пісок).
  • Крупнозернисті. Містять великі частинки, помітні неозброєним оком. Призначені для виділення певної області та предметів (кам'яні брили, дахи будинків, стіни) та об'ємного живопису текстурною пастою.
  • Пасти для спецефектів. Містять різні добавки (блискітки, дрібне конфетті, скло, слюду). Призначені для створення яскравих сюжетів.

Купити текстурну пасту (художню пасту) від Panda Market можна вибравши продукти одного або кількох виробників у невеликих обсягах. Доставка здійснюється по всій Україні.

Поширенні запитання:

Скільки сохне текстурна паста?

Час висихання текстурної пасти залежить від того, наскільки товстим шаром ви її нанесли. Дуже товстий шар висохне на дотик через кілька хвилин, але не висохне до кінця, тому при сильному натисканні він може розплющитися. Трохи поекспериментувавши, ви зможете визначати швидкість та час висихання картини структурною пастою.


Які ціни на текстурні пасти?

У магазині Panda Market ціни на текстурні пасти від 99 до 279 гривень.


Як підготовити полотно для малювання текстурною пастою?

Вибір поверхні і грунту дуже впливає на те, як фарба буде триматися в процесі малювання, і на загальну довговічність вашої роботи. На більш гладкій поверхні фарба буде сохнути повільніше і рухатися вільніше, тоді як більш пориста поверхня буде мати зворотний ефект. Наносите ґрунт відповідно до цього правила.


Як наносити акрилову текстурну пасту?

Для нанесення текстурно-рельєфної пасти для паперу або полотна можна використовувати будь-який інструмент. Різні інструменти створюють різні текстури. Грубий або жорсткий пензель створить більше слідів у фарбі, ніж м'який пензель. Мастихін для малювання корисний тим, що їм легко діставати пасту зі баночки, легко розподіляти та «дряпати» візерунки. Нанесення текстурної пасти малярним ножем схоже на намазування масла на шматок хліба пружинним ножем. Дії ті ж, і якщо вам не подобається те, що ви зробили, ви можете зняти все і почати заново.

Вгору