Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: вихідний

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пензлі щетина

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Жорсткий підхід до тонкого мистецтва: пензлі щетина

Вибір художніх пензлів є не менш важливим процесом, ніж вибір фарб. Структура ворсу пензля визначає те, як лягатиме пігмент на поверхню (полотно, папір, картон та ін.), а також те, як виглядатиме готовий малюнок.

Наприклад, пористі ворсинки затримують пігмент, що перешкоджає рівномірному нанесенню фарб. Ворсинки з розкритою кутикулою (актуально для пензлів з натурального ворсу низької якості або тих, що були у використанні довгий час) або мікроворсинки неоднакової довжини (зустрічаються у синтетичних пензлів) можуть створювати ефект «шматкового» нанесення – малюнок виглядає не цілісним, а у вигляді скупчення різнокольорових плям.

Тому, якщо метою придбання пензлів для малювання є не просто заняття на один вечір, а навчання, хобі або робота, слід зупинити вибір на товарах, виготовлених із якісних натуральних матеріалів. Одним із них є щетина.

З чого і як роблять пензлі щетина?

Пензель художній щетина виготовляється з ворсу свиней та кнурів. Після острижки ворс вирушає на кип'ятіння, після чого проходить ручне сортування – відбираються лише рівні білі ворсинки не коротші за певну довжину. Після цього збираються пучки, які проходять додаткову обробку: зрізається зайва довжина, регулюється об'єм. Після повної обробки ворс прикріплюється до дерев'яного чи пластикового стрижня та закріплюється металевою скобою.

Для яких технік підходять пензлі зі щетини?

Професійний пензель із щетини використовується для різних технік нанесення олійних та акрилових фарб. Тонкі пензлі можуть використовуватися і для роботи з гуашшю та аквареллю.

Кожна форма пензля, виготовленого із щетини, визначає ту чи іншу мету використання чи техніку малювання:

  • Пензель щетина круглий призначений для нанесення тонких ліній рідкими фарбами.
  • Пензель щетина плоский ідеально підходить для нанесення фарб на великі площі, малювання в кутових геометричних формах (квадрат, прямокутник, ромб, прямокутний трикутник і т.д.), а також ґрунтування.
  • Овальні пензлі із щетини підходять для здійснення швидких переходів із товстих ліній на тонкі, більш універсальні.
  • Віялові пензлі призначені для розтушовування, колірних розтяжок та створення градієнта між відтінками.
  • Пензель щетина флейц також використовуються для розтяжок та створення градієнта, але головною метою використання є регулювання щільності відтінків. Є пріоритетним інструментом для олійного живопису.

Примітка: пензлі щетина для олії можуть потемніти/пожовтіти вже після першого використання, тому після промивання водою їх рекомендується обробляти розчинником.

Пензлі щетина від Panda Market

Якщо вам потрібно купити пензлі щетина для малювання, насамперед, визначтеся з тим, для чого ви їх використовуватимете – для малювання, корекції готових робіт або ґрунтування. Ціна залежить від товщини (0-100), виробника та форми випуску. У нашому інтернет-магазині можна придбати пензлі у наборах (3-5 шт.) та поштучно.

Вгору