Маємо чудову новину для всіх, хто захоплюється живописом! В асортименті Panda Market з’явилися склейки для акварелі від ROSA Studio у трьох форматах: A3, A4, A5.

Чому варто обрати склейки для акварелі ROSA Studio?

Європейський акварельний папір – високоякісна целюлоза та спеціальна проклейка забезпечують чудову взаємодію фарб та плавні переходи кольорів.

Міцне клеєве з'єднання – аркуші склеєні з двох коротких боків, що створює зручний натяг для малювання та зберігає папір від деформації.

Зручний формат – 20 аркушів дрібнозернистого паперу щільністю 200 г/м² підходять для акварелі, гуаші, графіту та лінера.

Практичність – основа зі щільного картону виконує роль планшета, що особливо зручно для роботи на пленері.

Стильний дизайн – обкладинку склейки прикрашає картина «Вечірня Прага» талановитого українського художника Василя Когутича.

Склейки ROSA Studio – чудовий вибір для учнів художніх шкіл, студій та всіх, хто любить малювати!

Зробіть своє мистецтво ще комфортнішим разом із новинкою від ROSA Studio – замовляйте прямо зараз!